Kargo API Nedir?

Kargo API verilen siparişleri ; isim, soy isim, adres ve tutar olarak ve barkoda dönüştürür, daha sonra tek tek ya da toplu şekilde kargolanmasına olanak sağlar. Kargolar ile arasında oluşturduğu barkod ile ürün kaybını ya da maddi kayıpları en minimum seviyeye düşürür.

Otomasyon yapısı ile elle yapılacak gönderimlerde olacak hataların risalelerini ortadan kaldırır. Gönderi ve takip konusunda rahatlık sağladığı gibi, kapıda ödeme seçeneği ile de müşterilerin güvenini daha çok kazanacağız bir otomasyon. Artı olarak eksik adresleri tamamlayabilmek kargo için sadece dijital açıdan mümkün, Bu modül ile kargo sorunlarınız %70’den %3’e  düşer ve E-Ticaret için diğer planlarınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz .

Kargo API Neden Gerekli ?


Gönderi ve takip konusundaki kolaylık ile bu işlemler için gerekli personel maliyetlerinizi veya zaman kayıplarınızın önemli ölçüde önüne geçmenizi sağlar.Otomasyon yapısından ötürü elle yapılacak gönderimlerde oluşabilecek hata risklerini düşürür.


E-Ticaret paketlerimizde aras kargo, mng kargo, yurtiçi kargo, sürat kargo api entegrasyonları yer almaktadır. Tek ödeme ile satın alınan modüller için ek bir yıllık maliyet olmamaktadır. İlerideki olası değişim / güncellemeleri modül dahilinde ücretsiz olarak sunulacaktır.

Pazaryeri Entegrasyonu Nedir?(Yeni sekmede açılır)

E-Ticaret Yazılımı(Yeni sekmede açılır)

Pazariks E-Ticaret Sistemleri Nedir?(Yeni sekmede açılır)

XML Modülü / Entegrasyonu Nedir?(Yeni sekmede açılır)

Opencart & Trendyol APİ Entegrasyon(Yeni sekmede açılır)

Opencart & Trendyol APİ Entegrasyon(Yeni sekmede açılır)